Конкурс малюнків “Мій біль -Афганістан”

IMG_260204.02.2015 року у навчальному закладі відбувся конкурс дитячих малюнків “Мій біль – Афганістан”. У конкурсі взяли участь члени студії образотворчого мистецтва (керівник студії Аукштолєнє Н.В.).  Відзначено  кращі роботи учнів: «Вічна пам’ять!» (Кучеренко Діана,учениця 7-А класу), «Привид війни» (Гапоненко Настя, учениця 7-А класу), «Ми не хочемо війни!» (Горелкіна Анастасія,       учениця 8-А класу), «Голуб миру» (Голубенко Жанна, учениця 7-А класу), «Ні, війні!» (Струкова Луїза, учениця 7-А класу), «Скільки коштує цей вертоліт?» (Сопін Максим, учень 8-А класу), «Бажаю мирного неба!» (Струкова Каміла, учениця 7-класу). Роботи переможців направлені на обласну виставку дитячих малюнків.

Конкурс малюнків “Мій біль-Афганістан”

10.02.2015 року у навчальному закладі серед учнів 5-10-х класів учителем Аукшталєнє Н.В. проведено конкурс малюнків на тему: “Мій біль – Афганістан”. Кращі роботи учнів направлені на обласну виставку.