Свято «Останній дзвоник»

24.05.2019 року у нашому закладі освіти відбулося свято «Останній дзвоник». Щороку травень приносить із собою день, коли стіни нашої школи наповнюються дитячою радістю від прийдешніх канікул після важкого та насиченого навчального року. Але, водночас, приходить з ним і непідробний сум, адже ми відпускаємо у доросле життя наших випускників, що за 10 років стали справжньою великою та щасливою родиною, зростаючи під крилами своїх вчителів. Розпочалося наше свято виконанням Державного Гімну та урочистим підняттям випускниками Державного Прапора України. Зі щирими привітаннями звернулася до присутніх директор  – Мельнікова Лариса Олександрівна та наші високоповажні гості, серед яких депутат Харківської міської ради Полозков Володимир Дмитрович, заступник директора Департаменту – начальник управління праці та зайнятості Печура Тетяна Миколаївна, менеджер регіонального управління “Ahmad Tea Ukraine” Кочеткова Галина Василівна. Педагогів та учнів – переможців всеукраїнських та обласних конкурсів, нагороджено грамотами та дипломами. Позитивних емоцій додали яскраві дитячі танцювальні номери, виступ хору “Веселі дзвіночки” та щирі поздоровлення від першачків. Справжнім сюрпризом для всіх став виступ та zumba-флешмоб від інструктора програми “Zumba Fitness” Ніни Сачек та її колег. Наприкінці свята наші випускники подарували всім присутнім чуттєвий вальс та символічно випустили у небо повітряні кульки. І ось пролунав останній дзвінок! Нехай він стане початком нового етапу життя, сповненого щастям та великими перемогами! До зустрічі в новому навчальному році, друзі!