Дипломи конкурсу «Жити разом — змінювати світ»

16.11.2017 року учні та педагоги нашої школи стали учасниками першого національного форуму «Вчимося жити разом», присвяченого мультидисциплінарному підходу в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами. Цю визначну подію для розвитку української освітньої системи відвідали високі гості: дружина Президента України Марина Порошенко, голова представництва UNICEF в Україні Джованна Барберіс та Генеральний консул Федеративної республіки Німеччина в Україні Вольфґанґ Мьоссінґер, професор Гамбурзького університету, спеціаліст із порушень процесів навчання й корекційної педагогіки Йоахімм Шрьодер, Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба та в.о. Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун. Окрім диcкусійних панелей форуму, пройшла інтерактивно-консультативна виставка громадських ініціатив та державних проектів, спрямованих на підтримку родин дітей із особливими освітніми потребами, та фінал конкурсу дитячого малюнку «Жити разом — змінювати світ» у рамках Тижнів Німеччини в Харкові, лауреатами якого стали учні нашої школи Трощій Павло (6-А клас) та Сопін Генадій (6-Б клас). Хлопці отримали дипломи та подарунки з рук Першої леді України. Участь та перемога у таких визначних для всієї України форумах та проектах дарує нам і нашим дітям велику наснагу та бажання творити і разом змінювати світ на краще!