Гран-прі фестивалю “Натхнення”

28.11.2017 року учні нашої школи за доброю традицією стали учасниками гала-концерту Міського фестивалю художньої самодіяльності “Натхнення”, що відбувся у ККЗ “Україна”. Цього року захід зібрав понад тисячу учасників і глядачів, які  продемонстрували свої “науково-дослідницькі” навички у пошуках формули таланту. І варто зазначити, що з цим завданням вони впоралися блискуче, адже сцена яскраво світилася розсипом прекрасних ліричних та веселих номерів, вокальних виступів та навіть справжніх батлів між шумовими оркестрами і танцювальними колективами. З-поміж цього багатоманіття талантів справжньою магією видався номер “Прибульці з космосу” танцювального колективу «Імпульс», художніми керівниками якого є Савченко А.Ю. та Мельник В.В. Наші маленькі інопланетяни продемонстрували яскравий та складний за технічним виконанням танок на гіробордах, що не зміг залишити байдужими а ні глядачів, а ні поважне жюрі.Як результат – Гран-прі фестивалю!Цього вечора ми привезли до школи почесний диплом та цінні подарунки.Так тримати!І до нових перемог!