Всеукраїнський тиждень права

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Протягом 04.11.2017 – 08.11. 2017 року в нашому навчальному закладі проходив Всеукраїнський тиждень права, в рамках якого, відбулося багато цікавих, змістовних та надзвичайно корисних для виховання дітей заходів. Зокрема проведено Всеукраїнський урок «Права людини»  з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини (5-10 класи); організовано зустріч з працівниками патрульної поліції м.Харкова за темою «Вирішення конфліктів мирним шляхом» у рамках програми «Школа і поліція»; проведено правовий практикум «Правопорушення та юридична відповідальність» (засідання клубу «Юний правознавець»). Однак,напевно, найцікавішим заходом Всеукраїнського тижня права для наших учнів стало відвідування обласної прокуратури, з метою ознайомлення з напрямами роботи працівників даного правоохоронного органу, їх ролі щодо захисту прав та законних інтересів неповнолітніх. Особливу увагу дітей викликав музей прокуратури, де їм вдалося побачити першу форму правоохоронців та ознайомитися з методами роботи криміналістів. На знак подяки за чудову зустріч учні подарували музею картину-вишиванку, виготовлену власноруч.Не оминув стороною Всеукраїнський тиждень права і наших найменших учнів, для яких було організовано перегляд  мультфільмів за темою: «Права дитини» та випуск стіннівки «Вивчаємо свої права». Головний закон нашої держави – Конституція України попереджає: “Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності”. Тож будьмо озброєні знаннями, які допоможуть нам стати гідними громадянами правової держави!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA