Свято «Новорічні пригоди»

22.12.2017 року у групах № 1, 2, 3 дошкільного підрозділу відбулося свято «Новорічні пригоди». Задовго до свята дітвора починає писати листи Діду Морозу, готує листівки для бабусь та дідусів, бере участь у прикрашанні красуні ялинки. Саме у цей день трапляються усілякі дива та чарівні події. Наші малята теж із нетерпінням  чекали на Новий рік. І ось нарешті свято завітало до нас! До діточок прийшли Дід Мороз та Снігуронька. Усі дітлахи були вдягнені у яскраві карнавальні костюми та із задоволенням брали участь в іграх, танцювали, співали та водили святкові хороводи разом з мамами і татусями, розповідали вірші про зиму довгоочікуваним гостям. Дітлахів тішило чарівне дійство, під час якого вони так щиро раділи бажаним подарункам!