Спортивне свято “Здоровим будь!”

21.02.2018 року в закладі освіти відбулося спортивне свято “Здоровим будь!”. Дві тисячі років існує прислів’я: “В здоровому тіл і-здоровий дух!”, бо люди давно зрозуміли, настільки важливо дбати про своє тіло, щоб і воно, і душа були міцними та сильними. Ось і наші дітлахи 5-х-7-х класів вирішили продемонструвати, що і ми це прекрасно розуміємо! Діти були розподілені на дві команди :”Живчик” і “Нехворійко”, аби позмагатися в естафетах та іграх, де показали наскільки вони здорові, сміливі й сильні. Діти спритно пройшли через всі випробування, а почесні судді врахувавши всі їхні старання, проголосили остаточний рахунок змагань – 10:10. Отже, сьогодні в нашій школі перемогла ДРУЖБА! Учасники та вболівальники отримали заряд позитивних емоцій та безумовно вийшли зі спортивної зали здоровішими та сильнішими, бо ж дійсно “В здоровому тілі-здоровий дух!”