Зустріч з Андрієм Шевченком

20.03.2018 року на стадіоні «Металіст» відбулась акція для дітей-сиріт, вихованців закладів освіти інтернатного типу, а також юних футболістів, які займаються футболом у спортивних школах області, учасниками якої стали наші дітлахи. Юні спортсмени отримали нагоду поспілкуватися з одним з найвидатніших українських футболістів, переможцем Ліги чемпіонів, володарем “Золотого м’яча” як найкращий гравець Європи, а наразі головним тренером збірної України з футболу – Андрієм Шевченком. Кумир мільйонів надихав дітей словами підтримки та побажаннями великих досягнень, радо роздавав автографи, а також футбольні м’ячі й пам’ятні сувеніри. Усі присутні отримали заряд позитивних емоцій та часточку чемпіонського характеру, який обов’язково стане у пригоді на шляху до наших маленьких та великих перемог. Ми ж,у свою чергу,обіцяємо підтримку національній збірній у кожному матчі, адже доки ми єдині – ми непереможні! Україно,вперед!