Виховна година “Сила любові” до всесвітнього Дня поширення знань про аутизм

02.04.2018 року з нагоди відзначення всесвітнього Дня поширення знань про аутизм у 6-Б класі відбувся виховний захід “Сила любові”. Дітки, що мають такий діагноз дуже часто стикаються з цілим спектром труднощів та проблем, з якими їм доводиться вести щоденну боротьбу. Вони по-іншому сприймають світ – світло, образи, звуки, по-іншому відчувають дотик, запах, смак чи біль. Однак найбільша проблема – це суспільство, що через свою необізнаність та скупість світогляду виштовхує “особливих” людей із соціуму. Для того, аби змінити такий стан речей, ми повинні розпочати говорити про цю проблему якомога раніше та якомога гучніше. Учні 6-Б класу цього дня продемонстрували, що всі діти – це одна велика, оповита сонячним світлом родина, де панує не осуд та несприйняття, а мир, злагода і взаєморозуміння. Вихованці разом бавилися кульками, запалювали блакитні зірочки, малювали та переглядали улюблені мультфільми. На згадку про цей чудовий захід зробили спільне фото та композицію з блакитних стрічок, що продемонструвала підтримку та єдність усіх дітей.