“Спорт без обмежень” – зустріч з параолімпійцями

19.04.2018 року на стадіоні “Металіст” в межах молодіжної платформи “Спорт без обмежень” відбулася зустріч представників параолімпійської збірної України з вихованцями спеціальних закладів освіти, учасниками якої стали 70 наших дітлахів. Спортсмени в неформальній обстановці поспілкувалися з молоддю, розповіли власні історії успіху, поділилися спогадами про найяскравіші моменти спортивного життя та відкрили головний секрет видатних перемог, що полягає у титанічній праці, дисципліні і незламному характері, який змушує долати біль та труднощі. Родзинкою зустрічі для дітей стала можливість потримати в руках справжні нагороди та сфотографуватися зі своїми новими кумирами. Завершився захід цікавими настільними та рухливими іграми. Дякуємо організаторам за цю чудову зустріч! А нашим параолімпійцям – за їхню безмежну мужність і натхнення, яким вони сповнили наші серця!

Участь у обласному фестивалі дитячої творчості “Весняні посмішки”

19.04.2018 року в Харківському обласному Палаці дитячої та юнацької творчості відбувся обласний фестиваль художньої творчості «Весняні посмішки». Наш заклад освіти з честю представляли: колектив “Імпульс” з дивовижним та складним за технікою виконання номером “Прибульці з космосу”; ляльковий театр “Смайл” з номером “Що посієш – те й пожнеш”; хор “Весняні дзвіночки” з піснею “Ми- Українці”; Жанна та Лада Голубенко з романитичним виступом “Мы верим в любовь”; Максимов Боря з ліричною піснею “Дыхание”. Уже за доброю традицією наші талановиті зірочки повернулися з почесними дипломами та нагородами! Вітаємо учасників свята та їх керівників з цими здобутками та бажаємо великого натхнення і нових перемог!