Відзначення Міжнародного дня пам’яті про Чорнобильську катастрофу

26.04.2018 року з нагоди відзначення Міжнародного дня пам’яті про Чорнобильську катастрофу (International Chernobyl Disaster Remembrance Day) у нашому закладі освіти вчителем історії України Мочаліною А.О. для учнів 6-х-9-х класів було проведено виховний захід “Чорні сльози Чорнобиля”, в ході якого учні переглянули хроніку трагедії на ЧАЕС, побачили, якою нині є “зона відчуження” та хвилиною мовчання згадали Героїв-ліквідаторів, що ціною власного життя подарували мільйонам людей нові світанки. Для учнів 10-А класу проведено урок-пам’яті “Чорнобиль: сторінки катастрофи”, на якому діти провели пошуково-дослідницьку роботу із запропонованими вчителем документальними матеріалами. Учні вивчали факти, аналізували причини та наслідки вибуху на ЧАЕС, прагнучи дійти висновку в тому, хто і що стали винуватцями найбільшої екологічної катастрофи ХХ століття. У завершенні уроку діти висловили свої судження та подякували усім причетним до ліквідації наслідків вибуху четвертого реактору, подвиг яких ніколи не буде забутим. В черговий раз пригадавши страшні події 26 квітня 1986 року, ми укріпилися в думці, що людство повинно чорним закарбувати на своїх серцях те, що некотрольована ядерна енергія не має кордонів, вона несе смерть і жах, не звертаючи уваги на статус.