Екскурсія до 302-го Зенітно-ракетного полку

14.05.2018 року учні 6-А та 10-А класів в рамках проекту “Патріоти – сучасні Герої України” відвідали військову частину А1215, де проходять службу бійці 302-го Зенітно-ракетного полку. Історія створення та бойових звитяг полку сягає часів Другої світової війни, під час якої наші вояки мужньо обороняли повітряний простір міста Харкова. Хроніка найвидатніших здобутків, численні військові артефакти, нагороди, світлини найвидатніших синів полку – все це чекало на учнів у музеї, що був трепетно створений вояками-патріотами на території військової частини. Діти з неприхованою цікавістю слухали історію кожного експонату, потримали в руках зброю минулих та сучасних захисників України, приміряли військову амуніцію, переглянули хроніку про нелегку, але таку важливу службу бійців, що бережуть мирне сонячне небо над нашим містом. Вдалося учням і трохи підкріпитися справжньою солдатською їжею, яка їм дуже смакувала! На пам’ять про чудову зустріч наші майбутні захисники Батьківщини подарували полку ляльку-мотанку, янголят-охоронців та маленькі вишиті власноруч обереги. Ми віримо, що наші маленькі подарунки оберігатимуть бійців від лиха та допоможуть швидше принести на нашу святу землю такий жаданий мир!