Свято “Останній дзвоник”

25.05.2017 року у нашому освітньому закладі відбулося свято «Останній дзвоник». Щороку травень приносить із собою день, коли стіни нашої школи наповнюються дитячою радістю від прийдешніх канікул після важкого та насиченого навчального року. Але, водночас, приходить з ним і непідробний сум, адже ми відпускаємо у доросле життя наших випускників, що за 10 років стали справжньою великою та щасливою родиною, зростаючи під крилами своїх вчителів. Розпочалося наше свято виконанням Державного Гімну та урочистим підняттям випускниками Державного Прапора України. Зі щирими привітаннями звернулася до присутніх директор  – Мельнікова Лариса Олександрівна та наші високоповажні гості, серед яких депутат Харківської міської ради Полозков Володимир Дмитрович. Педагогів та учнів – переможців всеукраїнських та обласних конкурсів, нагороджено грамотами та дипломами. Позитивних емоцій додали яскраві дитячі танцювальні номери та захоплююча інтерпретація казки «Дюймовочка». Наприкінці свята наші випускники символічно випустили у небо повітряні кульки та пролунав останній дзвінок. Нехай він стане початком нового великого шляху, адже кожен фініш – це по суті старт!

Звітування директора Мельнікової Лариси Олександрівни за діяльність у 2017/2018 навчальному році

PENTAX DIGITAL CAMERA

25.05.2018 року у нашому закладі освіти  відбулося звітування директора Мельнікової Лариси Олександрівни перед педагогічним колективом, батьками, учнями про діяльність за  2017/2018 навчальний рік.  Мельнікова Л.О. ознайомила присутніх з основними напрямками діяльності освітнього закладу, численними досягненнями учнів та педагогів,  матеріально-технічним  забезпеченням навчального закладу за минулий навчальний рік.