День захисту дітей у дитячому садку

01.06.2018 року до вихованців дошкільного підрозділу завітали представники шефської організації – виправного закладу № 18. З радісними та сяючими посмішками вихованці зустріли гостей, що привітали дітей зі світлим та прекрасним святом – міжнародним  Днем захисту дітей та подарували вихованцям іграшки, набори конструктора, розвивальні ігри. На знак поваги та вдячності малюки подарували гостям маленькі пісенно-танцювальні виступи, після чого гуртом розважалися під веселу музику та гралися подарованими іграшками.

Відвідування басейну ім. Я. Клочкової

01.06.2018 року учні нашого закладу освіти з нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дітей відвідали басейн ім. Я. Клочкової. Вихованці отримали величезну кількість позитивних емоцій та заряду енергії і сил, аби весело провести літні канікули!

В гостях у Харківського державного цирку

01.06.2018 року учні нашого закладу освіти відвідали Харківський державний цирк, що зустрів дітлахів новою захоплюючою програмою “Цирк.Чарівне коло арени”. Діти зустрілися з дресированими ведмедями, спритними таксами, милими та напрочуд розумними козами. Перехоплювало подих від дивовижних виступів чарівних гімнасток на жердині, що ніби пташки з непізнаних казок, парили під куполом цирку. Заворожив своїм по-чоловічому елегантним номером гімнаст на карт-де-парель. Наповнили арену позитивною енергією та щирими посмішками дует дівчат жонглерів і яскраві веселі клоуни. Родзинкою програми стали могутні “царі звірів” – леви, що невтрачаючи своєї витримки та благородної постави, продемонстрували взаморозуміння між світами людей та тварин, вправно виконуючи команди дресирувальника. Зустріч з магією цирку залишила радість та натхнення в серцях наших дітлахів, що довго будуть згадувати чарівне коло арени!