Свято Першого дзвоника

03.09.2018 року у нашому закладі освіти відбулася урочиста лінійка з нагоди початку нового 2018/2019 навчального року. За звичною доброю традицією школа прийняла до своїх лав маленьких першачків, що розпочали велику та захопливу подорож до країни знань. Учнів привітали яскраві казкові герої, які подарували безліч позитивних емоцій, зарядивши дітлахів бажанням підкорювати незвідані  вершини. Особливо приємним сюрпризом для всіх присутніх став танцювальний номер за участі улюблених педагогів, що супроводжувався барвистим феєрверком та розсипом мильних бульбашок.  Після того як над школою пролунав перший дзвоник, учні та вчителі вчергове здійснили крок на широкий та безкрайній шлях здобутку знань. Тож плідної нам подорожі, друзі!

Свято «День знань» у дошкільному підрозділі

03.09.2018 року у дошкільному підрозділі відбулося свято «День знань». Дошкільнята із невеличкою заздрістю проводили своїх старших товаришів до школи на урочисту лінійку, а самі взяли участь у розважальній програмі, яка складалася з безлічі загадок, ребусів та цікавих завдань. Діти із  інтересом брали участь в іграх, вправах, розповідали віршики, малювали, шуткували, а наприкінці свята всі разом заспівали веселу пісеньку. Малята-дошкільнята висловили щире бажання наступного року завітати до школи та із великим натхненням почати свій шлях у доросле життя.