Калейдоскоп заходів “Серце, налите добром” до 100-річчя від дня народження В. О. Сухомлинського

28.09.2018 року в нашому закладі освіти відбувалися заходи присвячені 100-річчю від дня народження В.О.Сухомлинського. Учні початкової школи вивчали творчість видатного письменника та педагога, читали, переказували оповідання, слухали аудіо-казки. Разом із батьками створювали малюнки, а на уроках трудового та образотворчого мистецтва втілювали у життя персонажів казок із пластиліну. Діти отримали неоціненний вантаж знань про видатного українського діяча, ознайомившись із його творчим спадком. Для кожного з них це стало тією золотою зерниною, що обов’язково проросте колосом прекрасної та гармонійної особистості.