Свято “Козацькі розваги”

17.10.2018 року у дошкільному підрозділі відбулося свято “Козацькі розваги”. Метою заходу стало ознайомлення дітей з історією Запорізького козацтва, сприяння фізичному розвитку дошкільників, виховання сміливості, рішучості, колективізму, моральних та естетичних почуттів, створення святкової атмосфери та позитивного настрою. Малята взяли участь у різноманітних рухливих іграх та естафетах, захищаючи честь двох куренів: “Соколи” та “Дружба”. Усі естафети мали патріотичне забарвлення та національний колорит. Дошкільнята будували вежу на швидкість, скакали верхи на конячці, намагаючись прийти до фінішу першими, робили ще багато цікавих речей. Діти не тільки продемонстрували свої найкращі якості, а й ще раз показали свою любов до рідної країни та шанобливе ставлення до її традицій.