Тиждень дорожнього руху

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

З 12.11.2018 по 16.11.2018 року в нашому закладі освіти проходив “Тиждень дорожнього руху”, в межах якого класні родини проводили активну виховну та профілактичну діяльність. Для учнів 4-А, 4-Б, 4-В класів було проведено виховні години “Безпека на дорозі. Правила дорожнього руху”, дітлахи 5-А та 5-Б класів стали учасниками ігор-бесід “Правила дорожні знай – випадків нещасних уникай” та “Знай і виконуй правила дорожнього руху”. Учні 7-А класу взяли участь у всеукраїнському конкурсі фото- та відеоробіт на тему безпеки дорожнього руху з соціальним відео “Мрія, що має жити”. Діти 7-Б класу підготували тематичні малюнки та плакати. 8-А клас здійснив практичне засвоєння правил дорожнього руху, закріпивши знання у підземних та наземних переходах, на світлофорах та зебрах. Учні 10-А класу переглянули презентацію на тему “Дорожні знаки”. Знання, що здобули та закріпили цього тижня наші вихованці, безумовно допоможуть їм вберегти не лише власне здоров’я та життя, але й стати прикладом для оточуючих!