Всеукраїнський тиждень права

Протягом 10.12.2017 – 14.12. 2018 року в нашому закладі освіти проходив Всеукраїнський тиждень права, в рамках якого, відбулося багато цікавих та змістовних заходів. Зокрема проведено: Всеукраїнський урок “Права людини”  з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини (5-10 класи); виставку літератури “Відповідальність у моєму житті” та конкурс малюнків “Право очима дитини”; виховні години “Дитинство без насильства”, “Що таке насильство? Як себе захистити?”, “Права людини у контексті запобігання та протидії насильству”, “Скажемо булінгу НІ”; вікторину “Досліджуючи право”; організовано зустріч з працівниками патрульної поліції м.Харкова за темою “Вирішення конфліктів мирним шляхом” у рамках програми “Школа і поліція”; проведено правовий порадник для учнів та батьків “Кримінальна відповідальність неповнолітніх” (засідання клубу “Юний правознавець”). Не оминув стороною Всеукраїнський тиждень права і наших найменших учнів, для яких було організовано перегляд  мультфільмів за темою: “Права дитини” та проведено гру-мандрівку “Права у моєму житті”. Головний закон нашої держави – Конституція України попереджає: “Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності”. Тож будьмо озброєні знаннями, які допоможуть нам стати гідними громадянами правової держави!