Подарунки для дітлахів від наших друзів

20.12.2018 року гостями нашого закладу освіти стали FCC “Громадські зміни майбутньго” та команда Молодіжна рада при Харківському міському голові.  Нашими друзями було організовано акцію, в рамках якої, всі охочі впродовж 4 днів могли долучитися до збору коштів на подарунки діткам. Особливу вдячність хочеться висловити: Katrin Gulaya та тим, хто побажав залишитися інкогніто, які всьго за 7 годин зібрали майже половину подарунків; адміністраторам Типичный ПесочинСергію БаранниковуАлександрову Дмитру та Tanya Vlasova (TM XYZ) за неймовірні, оригінальні новорічні мішочки для подарунків; Анастасии Ереминой (Зразковий хореографічний ансамбль “Росинка”); Yana Benedyk; співробітникам НДІ правового забезпечення інноваційного розвитку НАПрН України. Наш заклад освіти висловлює величезну та щиру подяку всім і кожному, хто організував та долучився до цієї акції, подарувавши дітлахам незабутні емоції свята! З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі! Нехай Господь береже Ваші добрі серця!