Екскурсія до ДНЗ “Харківський професійний ліцей будівельних технологій”

11.02.2019 року учні 9-го та 10-го класів завітали до
ДНЗ “Харківський професійний ліцей будівельних технологій”. Вже зовсім скоро наші діти стануть випускниками та продовжать свій шлях у доросле життя. Щоб вибір тієї самої професійної стежки опинився правильним, ми прагнемо максимально широко ознайомити учнів із можливостями, які відкриваються перед ними після закінчення школи. Завдяки екскурсії до
ДНЗ “Харківський професійний ліцей будівельних технологій” наші вихованці отримали вичерпну інформацію про навчальний заклад, ознайомилися зі спеціальностями, які можна здобути, з правилами прийому, умовами навчання, дозвілля учнів. Дітям дуже сподобалася така інформативна екскурсія, що безумовно допоможе їм прийняти важливе рішення стосовно свого майбутнього професійного шляху.