«Прощавай, садок дитячий!»

22.05.2019-23.05.2019 року у дошкільному підрозділі відбулися свята «Прощавай, садок дитячий!». В урочистій атмосфері діти попрощалися з улюбленим садочком. Маленькі випускники показали присутнім вміння виконувати пісні, розповідати вірші, танцювати, продемонстрували те, чому вони навчилися у дитячому садку. Дошкільнята подякували усім, хто був поруч багато років, хто піклувався про них, вчив та виховував. Веселий настрій створили різноманітні ігри, у які із задоволенням пограли не тільки малята, а й батьки. А ще майбутні першокласники із радістю отримали перші у своєму житті дипломи. Наприкінці свята діти подарували працівникам дитячого садочку квіти. А працівники, у свою чергу, побажали майбутнім школярам успіхів, а батькам – терпіння й мудрості.