Тиждень фізичної культури та спорту

З 09.09.2019 по 13.09.2019 року в нашому закладі освіти було проведено Тиждень фізичної культури та спорту.
Для учнів 1-х – 10-х класів були продемонстровані відео-презентації на тему: «Здоровий спосіб життя», де учні дізнавалися про користь рухової активності для здоров′я та обговорювали рекомендації щодо ведення здорового способу життя.

11.09.2019 року було проведено спортивне свято для учнів 2-х-5-х класів: «Веселі старти», де учні пограли в різноманітні ігри, позмагалися в естафетах та помірялися спритністю й витривалістю. Найкращі класи та учні були відзначені на лінійці та нагородженні призами. Діти отримали позитивні емоції та враження, були активними і веселими.

12.09.2019 року, у день легкої атлетики відбувся легкоатлетичний забіг, у якому взяли участь учні 6-х-10-х класів. За результатами змагань в бігу на 30м серед дівчат: І місце – Якименко Тетяна (7-А клас), ІІ місце – Кучеренко Жасмін (7-А клас), ІІІ місце розділили між собою – Натіна Олександра (7-Б клас) та Кучеренко Альбіна (6-А клас). Серед хлопців: І місце – Білан Максим (7-А клас), ІІ місце – Жовнір Богдан (6-Б клас), ІІІ місце – Васюков Іван (6-Б клас). В бігу на 60м серед дівчат: І місце – Гурін Анжела (8-Б клас), ІІ місце – Якименко Наталія (9-А клас), ІІІ місце розділили між собою – Гапоненко Сніжана (8-Б клас) та Тамілова Надія (9-Б клас). Серед хлопців: І місце – Кантемир Герман (9-А клас), ІІ місце – Рибалко Віктор (8-А клас), ІІІ місце – Самітін Денис (10-А клас).

З 09.09.2019 по 12.09.2019 року було проведено конкурс малюнків на тему: «Із спортом дружи – здоров’я бережи», участь у якому приймали учні 1-х-10-х класів. Звання найкращих малюнків отримали роботи Куліша Євгена (7-Б клас), Натіної Олександри (7-Б клас), Скоркіної Марії (8-А клас), Голубенко Люцити (7-Б клас), Бороздіної Юлії (8-А клас) та Голубенко Венери (5-Б клас).

13.09.2019 року відбулась лінійка, присвячена підведенню підсумків Тижня фізичної культури та спорту, на якій були висвітлені результати та нагороджені переможці змагань, які проводились протягом тижня.