Виставка поробок “Казковий врожай”

17.10.2019 року у дошкільних групах експонувалася виставка поробок “Казковий врожай”. Осінь – чарівна пора року, яка не тільки радує нас яскравими барвами, але й дарує багатий врожай різноманітних плодів. Саме вони стали чудовим матеріалом для дитячої творчості. Малята дуже старалися, виявили креативність та фантазію при створенні робіт із природного матеріалу. Кого тільки не було на виставці: казкова родина овочів весело посміхалася усім присутнім, пінгвін поважно зустрічав гостей, маленькі їжачки виглядали з-під ялинки, а матуся-їжачиха ретельно наглядала за ними. Виставка дуже сподобалася дітям й дорослим та подарувала усім позитивні враження.

Бібліотечний урок здоров’я “Смачна та корисна їжа”

17.10.2019 року для учнів 4-х-7-х класів було проведено лекцію щодо користі смачної їжі . Діти дізналися цікаві факти про продукти харчування, брали участь у грі “Відгадай на дотик”, переглянули мультфільм “Нездоровий рекорд” про погані наслідки зловживання солодким. У завершенні заходу було презентовано книгу А.Савінської “Вітамінки”.