“Свято короваю” у дошкільних групах

22.10.2019 року у дошкільних групах відбулося “Свято короваю”. Наша Україна славиться на весь світ своїм диво-короваєм, який є символом щедрості, гостинності та добробуту. Вшанувати народні традиції, почуття до рідної землі вирішили й наші педагоги зі своїми вихованцями. Яскраво прикрашеною була музична зала, малята були радісними та святково вбраними. Діти із захопленням танцювали, читали вірші, грали у цікаві ігри, відгадували загадки, дивилися лялькову виставу. Запросили на свято і Чарівницю-Осінь, яка пригостила усіх присутніх смачним короваєм. На гостину завітали і старші друзі – учні 3-Б класу, які об’єдналися з дошкільнятами в одну команду та допомогли Осені прикрасити дерева різнокольоровим листячком з LEGO-цеглинок. А на завершення свята Осінь запросила малят та дорослих у хоровод та почастувала усіх своїми дарами-смачними фруктами.