Виставка дитячих робіт “LEGO-осінь в творчості дітей”

12.11.2019 року у дошкільних групах експонувалася виставка дитячих робіт “LEGO-осінь в творчості дітей”. Малята із задоволенням готувалися до виставки: згадували прикмети та явища осені, відгадували загадки. Відтворити уявлення дітей про осінь допоміг улюблений LEGO-конструктор, який надає дітям безмежні можливості використовувати фантазію для створення власних шедеврів. Діти разом з педагогами сконструювали осінні дерева з різнобарвним листям, грибочки, яскраві овочі та фрукти, кошик із зібраним врожаєм. Малюки виявили неабияку кмітливість при роботі з чарівними LEGO-цеглинками, тому експонати вийшли різноманітними та оригінальними. Дошкільнята із задоволенням розглядали створені роботи, ділилися з друзями враженнями від перегляду.