Кулінарне шоу

28.11.2019 року в нашому закладі освіти відбулося кулінарне шоу, метою якого стало виховання шанобливого ставлення до хліба. Учасниками шоу стали родини наших вихованців, а саме: команда Михайлових від 5-В класу, Здоровко – 6-В класу, класна родина 7-А класу на чолі з вихователем Єфименко В.В., команда Вусовичів від 8-Б класу, Болсунівських від 9-А класу та Акулових від 10-А класу.
У комфортній, затишній атмосфері, що створила ведуча – вихователь Шеховцова С.В., добрих гостей зустрічали хлібом-сіллю та щирою піснею учні 8-Б класу. Учасники шоу у відкритому форматі показали справжній майстер-клас, презентували свою гарно оформлену страву, пояснюючи особливості її приготування з огляду на головну тему – хліб, і все, що пов’язано з ним. Кухарі ділилися своїми кулінарними хитрощами, давали поради, розкривали секрети смаку страв.
Кожен з учасників отримав не тільки насолоду від процесу приготування, але і вдячні оплески всіх школярів та педагогічного колективу, як подяку за старанність і частування смачними кулінарними витворами, так дбайливо приготованими руками наших родин.
Отож, хочеться від щирого серця побажати всім: достатку в домі, хліба на столі, любові в серці, добра в душі і миру в нашій славній Україні!