Виставка дитячих робіт LEGO-конструктора “З Україною в серці”

30.01.2020 у дошкільних групах експонувалася виставка дитячих робіт LEGO-конструктора “З Україною в серці”. Метою заходу стало виховання в дітей патріотизму, шанобливого ставлення до своєї країни, її національних символів. Було дуже приємно і радісно спостерігати, яку саме бачать і відчувають свою Батьківщину наші діти. LEGO-конструктор допоміг малятам здійснити свої творчі задуми та відобразити у своїх роботах неповторність чарівної природи рідного краю, українського фольклору, продемонструвати знання символів України. Дошкільнята застосували свої вміння та навички, щоб разом створити з LEGO- цеглинок різноманітні та оригінальні роботи. Виставка не тільки радувала око своєю барвистістю, а й надихала позитивом і доброю дитячою енергетикою.