Всеукраїнський Олімпійський урок

15.09.2020 року в нашому закладі освіти було проведено Всеукраїнський Олімпійський урок, що цього року проходить в рамках Європейського тижня спорту в Україні. Особливої уваги заслуговує Олімпійський прапор, виготовлений учителем трудового навчання Гончаровою Тамарою Миколаївною та класним керівником 10-А класу Клименко Ніною Михайлівною. Саме цей стяг надав справжнього заряду емоцій усім присутнім. Наші дітлахи дуже відповідально поставилися до такого важливого та цікавого заходу, підготувавши красномовні девізи, яскраві емблеми та форму. Під керівництвом вчителів фізичної культури для команд учнів було проведено рухливі естафети, конкурси на влучність, спритність та характер. Переможців було нагороджено почесними грамотами. Однак найважливішим було те, що цього дня не було тих, хто програв, адже прояв характеру і жага до чесної боротьби – це завжди перемога.