Спортивна розвага за мотивами усної народної творчості

18.09.2020 року у дошкільних групах було проведено спортивну розвагу за мотивами усної народної творчості. Фізкультурні розваги дуже подобаються дошкільнятам насамперед тому, що вони допомагають формувати бажання бути сильними, спритними, витривалими. Спільна діяльність, долання труднощів зміцнюють дитячий колектив, пробуджують почуття відповідальності, а розваги за участю казкових героїв – найулюбленіші для діточок. Ось і сьогодні малята із великим задоволенням зустріли казкових персонажів, пограли з ними у рухливі ігри, позмагалися у естафетах, продемонстрували свої витримку, спритність,  добру рухову координацію, вміння орієнтуватися  в просторі. У ході розваги малята емоційно спілкувались один з одним, вчилися швидко переключати увагу з одного виду діяльності на інший. А ще кожен малюк отримав насолоду від свіжого повітря та ласкавого осіннього сонечка.

Всесвітній день прибирання “World Cleanup Day”

18.09.2020 року наші дітлахи долучилися до Всесвітнього дня прибирання “World Cleanup Day”. Учні разом із вчителями та вихователями наводили лад у класних кімнатах та на подвір’ї школи, неухильно дотримуючись карантинних норм та правил техніки безпеки. Головна мета прибирання – це прищеплення дітям поваги до природи й оточуючих, адже саме ми повинні виховувати в собі та одне в одному еко відповідальних людей. Тож будьмо гідними нашої прекрасної країни!Зробимо Україну чистою разом!