Заходи до Дня Соборності України

21.01.2020 року в нашому закладі освіти відбулися заходи до Дня Соборності України, що традиційно відзначається 22 січня. Понад 100 років тому на Софійській площі в місті Києві було урочисто проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину, незалежну Українську Народну Республіку. Важкий шлях пройшов український народ, аби замайорів блакитно-жовтий стяг над нашею землею, просякнутою кров’ю своїх захисників. Цього дня для учнів нашого закладу було проведено захід “Земля Героїв” в рамках якого, діти здійснили онлайн-екскурс у буремні роки нашої історії, побачивши тих, хто виборював волю Батьківщини. Цікавим для класних родин став конкурс тематичних малюнків “З Україною в серці”, у яких вони висловили свою вдячність нашим Героям та зобразили мрії про мир та благополуччя на українській землі.