Виховний захід “Тварини-наші друзі”

03.02.2021 року в нашому закладі освіти відбувся виховний захід “Тварини – наші друзі”, що разом із класним керівником Михайлюк А.В. підготували учні 7-Б класу. На меті захід мав розширити знання про проблему безпритульних тварин, прищепити розуміння відповідальності за домашніх улюбленців, усвідомлення необхідності захисту тварин. Діти дізналися багато інформації про специфіку догляду за різними домашніми тваринами, усвідомили відповідальність за тих, для кого ми є цілим життям. Завершальним моментом заходу стало театралізоване дійство, в якому учні втілили легенду про появу найкращого друга людини – собаки. Віримо, що жодна жива істота не залишиться більше покинутою на величезній планеті, адже людина і тварина – це діти Землі.