Тиждень математики

З 08.02.2021 по 12.02.2021 в нашому закладі освіти урочисто проходив Тиждень математики. Найрізноманітніші заходи тривали упродовж тижня – це і конкурси, змагання, а також цікаві уроки, ТАН – вправи та випуск стіннівок. Метою всіх проведених заходів було:
поглибити і узагальнити знання учнів у Міжнародний рік математики; розвивати мислення, увагу, грамотність, відповідальність; мовленнєві здібності учнів та цікавість до математики. Серед молодших школярів вчителями Рябіченко О.І., Павленко Т.А. було проведено геометричні розваги, математичні ігри – Грищенко Є.О., Наливайко Т.П., Смирновою Н.Л., ТАН – вправи Дембовською М.П., вправи – завдання з конструктором LEQO – Воробйовою Т.Г., Островською Н.Л. Серед старших школярів були проведені математичні рольові ігри у 6–А класі Скрипіною Л.М., математична казка у 5–А, 6–Б класах, урок–гра у 6–В, 9–Б класах та конкурс ребусів і кросвордів у 8–Б класі, математичні подорожі у 7–А та 7–В класах Аукштолєнє Н.В. Були проведені конкурси розв’язування цікавих задач “Весела перерва”, фізико–математичний брейн-ринг у 7–А та 7–В класах, інтелектуальні ігри “Фізичні пригоди” у 7–Б класі, фізико-математична гра “Щасливий випадок”, “Найрозумніший” у 9–Б класі, фізико-математичний батл “Зоряний час” між 9–А та 10–А класами вчителем Сиромятніковою Л.А. Проведені змагання і конкурси показали велику зацікавленість учнів, а найкращих із них було нагороджено грамотами!