Заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

19.02.2021 року в нашому закладі освіти було проведено заходи до Дня Героїв Небесної Сотні. Цей день є особливим в історії сучасної України, адже є символом вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічненням пам’яті Героїв, що ціною власного життя вибороли свободу для нашого народу. Для учнів початкової школи було проведено години спілкування “Наші Герої завжди у серцях”, “Люди творять історію. Небесна сотня.” Діти 5-х-10-х класів пригадали події Революції Гідності під час уроку мужності «На крилах вічності», провели “Хвилину пам’яті”, під час якої пригадали імена загиблих на Майдані харків’ян. Ми не маємо права забути тих, хто своїм життям подарував нам майбутнє. Хай вічною буде пам’ять славетних дітей Батьківщини…Слава Україні! Слава Героям Небесної Сотні!