День відкритих дверей у військовій частині

З метою патріотичного виховання та з нагоди Дня Незалежності України педагоги закладу освіти з учнями та батьками взяли участь у заході – “День відкритих дверей військової частини 3005 Національної гвардії України”.
Діти багато дізналися про будні військових, побачили військову техніку, побували на екскурсії військовим містечком. Вражаючим будо знайомство з кінологами та їх підопічними-військовими собаками.

Перший урок у 1 класі

У першому класі пройшов перший урок за темою “День народження нашого класу”. Усі діти віталися, знайомились один з одним, грали у веселу гру.

Методичне об’єднання класних керівників та вихователів

30 серпня 2021 року було проведено методичне об’єднання класних керівників і вихователів.

На засіданні розглядалися нормативно-правові документи щодо організації навчально-виховного процесу в закладах освіти на 2021/2022 навчальний рік, актуальні проблеми методики викладання шкільних дисциплін, інформація стосовно проведення навчальних та позакласних занять.