ТВОРЧИЙ МАЙСТЕР-КЛАС ПО ТЕХНІКАМ ЖИВОПИСУ

Проблема вибору професії є актуальним питанням в сучасному житті. Кожному, хто обирає професійну стежину, потрібно розібратися у величезному розмаїтті професій, їхньому змісті.

З метою професійної орієнтації 14.09.2021 року учні 9-тих класів відвідали творчий майстер -клас по технікам живопису в Харківському міському центрі зайнятості. Вихованці взяли участь у малюванні спільної роботи «Карта мрій» із професійного самовизначення.

Ми за здоровий спосіб життя!

В рамках Всеукраїнського Олімпійського тижня 14.09.21р. було проведено естафети та веселі старти для учнів середніх та старших класів.
В данному заході приймали участь дві збірні ( 5-10 клас) команди: “Бетмен” та ” Воїн. Переможці отримали грамоти та корисні сюрпризи-подарунки.