Підвищення кваліфікації педагогів

Самоосвіта та підвищення кваліфікації – невід’ємні складові педагогічної діяльності. Професійний розвиток весь час потребує активної позиції педагога, адже ніколи не може вважатися завершеним.
Тому, з метою професійного зростання вчителі нашого закладу освіти взяли участь навчально – практичному семінарі “Рання реабілітація дитини з порушенням психофізичного розвитку. Командний підхід” у місті Київ, майстер- класі з елементами тренінгу під керівництвом Шевцова А.Г. , доктора пед.наук, професором, за темою: “Системні умови організації раннього корекційно- реабілітаційного процесу для дітей з порушеннями психофізичного розвитку”. Відвідали Тренінг ” Команда взаємодія фахівців і батьків у процесі розкриття ресурсів дітей раннього віку з аутизмом та підвищення їхньої участі у життєдіяльності”.

Всесвітній день захисту тварин

4 жовтня у всьому світі відзначають День захисту тварин. Він покликаний привернути увагу людей на проблеми захисту прав братів наших менших та їхній добробут, ознайомити із видами тварин, що опинилися на межі зникнення.
До цієї дати була приурочена екскурсія до музею Природи. Учні 4-А та 8-А класів із задоволенням відвідали найцікавіші зали музею, а саме: «Морські тварини», «Птахи», «Смавці».

Висловлюємо подяку керівництву музею, за надану змогу побачити світ неймовірних тварин.