Спортивна розвага “Козаком не просто стати, спорт потрібно поважати”

10.10.2021 в дитячому садочку було проведено спортивну розвагу «Козаком не просто стати, спорт потрiбно поважати»
Маленькi козачата показали свою силу., а також грали в гру “Козацьке коло”.
Нас багато, нас не подолати!
Козацького роду немае переводу!
Маленькi козачата проявляли свою силу, спритнiсть та козачий дух!

“Козацькі розваги”

Сьогодні свято, змагання нині,
Сьогодні все козацтво тут як тут
А на майдані радість лине,
Козацькі ігри всіх нас ждуть!
Ще з давніх часів у козаків існувала така традиція: після важкого бойового дня потрібно відпочити. Вони збиралися у єдине коло на площі, співали пісень, танцювали та влаштовували спортивні розважальні змагання.
Ось і в нашій школі відбулося свято із надзвичайно веселими козацькими забавами. Діти брали участь у спортивних естафетах, які підготували для них вчителі фізичної культури.
А також всі присутні змогли насолодитися чудовими українськими пісенями у виконанні хору закладу, під керівництвом Куксіна В.М.

“Краєзнавство в шкільній бібліотеці:нові традиції і цінності”

13.10.2021 проведено сумісний захід з представником Харківської обласної бібліотеки для дітей у рамках місячника шкільних бібліотек “Краєзнавство в шкільній бібліотеці:нові традиції і цінності”. Учні 7-9 класів прослухали лекцію “Історія рідного міста” та переглянули презентацію “Гордість і краса Слобожанщини”.