МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПЕДАГОГІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

19 жовтня 2021 року у навчальному закладі відбулося засідання методичного об’єднання вчителів початкової школи. Присутні мали можливість прослухати виступи колег та поділитися власним досвідом роботи.
Із доповідями виступили:
Островська Н.Л. та Павленко Т.А. з темою. «Командний підхід- запорука успіху у вихованні та навчанні дітей, що мають ООП»,
Грищенко Є.О. «Використання мнемо технологій на уроках в початковій школі у дітей з інтелектуальними порушеннями»,
Дуюн О.А. «Шляхи профілактики та подолання конфліктів у навчальному середовищі. Базові практичні навички медіації техніки «Коло»».
Засідання пройшло в дружній та позитивній атмосфері. А за допомогою інтерактивноих прийомів та вправ вчителі підвищили свою педагогічну майстерність та методичний рівень фахових знань.