Методичне об’єднання педагогів дошкільних груп

Родина і дошкільний навчальний заклад – два суспільних інститути, які закладають фундамент майбутнього. У них одна мета: виховати здорову, соціально адаптовану людину з творчим та духовним потенціалом. З метою удосконалення форм і методів роботи з батьками проведено методичне об’єднання педагогів дошкільних груп, тема якого: «Сучасні аспекти партнерської взаємодії педагогів із батьками дошкільників».
Голова методичного об’єднання Нежуріна О.А. доповіла про взаємодію закладу дошкільної освіти і сім’ї та шляхи її оптимізації та наголосила на тому, що наш педагогічний колектив плідно працює над цією проблемою. Учасникам заходу було запропоновано у незвичайній та ігровій формі пошукати нові сучасні методи та форми співпраці, які допомагають встановити партнерські стосунки між батьками та педагогами, батьками та дітьми, педагогами та дітьми. Методичне об’єднання було проведено у цікавій інтерактивній формі. Педагоги познайомилися з нетрадиційними формами роботи (сімейна скринька, педагогічний десант, діалог на стіні, батьківські ринг, смартмоб) для подальшого впровадження у своїй роботі з батьками.

Виставка “Осінній барвограй”

У дошкільних групах експонувалася виставка дитячих робіт з природного матеріалу. Вихованці разом з педагогами та батьками підготували роботи. Виставка вийшла різнобарвною, яскравою та насиченою, бо сама природа надала нам багатий вибір матеріалу для різноманітної творчості. Подібні заходи розвивають творчі здібності у дітей, долучають до світу прекрасного.