Тренування з протипожежної безпеки

У закладі освіти відбувся навчальний захід за участю працівників ДСНС України. Відбулися тренування з протипожежної безпеки. Дітям продемонстрували роботу пожежників та пожежної машини. Під час проведення заходу було обговорено причини виникнення пожеж. Діти згадали основні правила пожежної безпеки та відпрацювали порядок дій у випадку виникнення пожежі.

Творча зустріч з поетесою до Дня рідної мови

11 листопада відбулася творча зустріч “Весела гра” із Наталією Макей, талановитою харківською поетесою, співачкою, музикантом. Учні зробили ілюстрації до деяких поезій, інсценізували її дитячі вірші, слухали пісні у виконанні самої авторки, навіть підспівували пісеньку “Комарик”, брали участь в авторських музичних розминках. Літературний четвер пройшов весело, жваво, радісно.