Безпечний рух-твій вірний друг!

Життя-найцінніший скарб кожної людини. А берегти його ми маємо вчитися ще з дитинства. Щоб не сталося біди, нам потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.
Тому, з метою залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, у нашому закладі відбувся Тиждень безпеки дорожнього руху.
Для учнів було проведено ряд заходів: бесіди, виховниі години, практичні заняття з даної тематики. Учні розгадували загадки, грали в рольові ігри, обговорювали та практично відпрацьовували порядок дій під час небезпечних ситуацій, переглядали мультимедійні презентації. Також відбулася зустріч зі шкільними поліцейськими, які нагадали дітям правила безпечного дорожнього руху.