ПРОФІЛАКТИЧНЕ ОНЛАЙН-ЗАНЯТТЯ З ПРАЦІВНИКОМ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ НА ТЕМУ “ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ”

Навіть під час дистанційного навчання важливо нагадувати учням про їхні права та обов’язки. Адже безпека дитини на першому місці. Говорити про закон невимушено, змістовно та цікаво під силу лише справжнім професіоналам. Так, протягом тижня учні 1-10 класів мали змогу поспілкуватися з працівником поліції у формі онлайн-конференцій.

Старший інспектор відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Харківській області обговорив з дітьми Правила дорожнього руху для пішоходів, велосипедистів та пасажирів транспортних засобів. Діти отримали змістовні відповіді на свої запитання.

Організація бесід і зустрічей учнів з правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи в школі, вона дозволяє учням реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її в майбутньому.