ІІІ Міжнародний урок доброти

У цьому році наш заклад взяв участь у ІІІ Міжнародному уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин. За кожним проведеним уроком криється небайдужість вчителя та дітей до долі тварин. Педагогічні працівники закладу були відзначені сертифікатами учасника від організаторів проєкту.

До участі в проведенні уроків долучились не лише навчальні заклади з усіх областей України, але і небайдужі педагоги та учні ще 10 країн: Великої Британії, Грузії, Латвії, Литви, Молдови, Румунії, Сербії, Словаччини, Хорватії та Чорногорії

Протягом 5 днів, не зважаючи на повітряні тривоги, обстріли, окупацію та відсутність світла, 2027 навчальних закладів України провели 15078 Уроків доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин;

В нашій країні ІІІ Міжнародний урок доброти пройшов у 1260 населених пунктах (253 міста, 52 селища міського типу, 855 сіл);

Навіть тимчасова російська окупація не завадила українським школам долучитись до Уроку доброти. Так, традиційно учасниками заходу стали навчальні заклади: Бердянська, Лисичанська, Мелітополя, Херсону та інших міст та сіл. І це попри небезпеку від окупаційної псевдовлади.