Онлайн-лекція до Міжнародного дня боротьби з корупцією

З нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією, 9 грудня 2022 року кафедра митної справи і фінансових послуг ХНЕУ ім. С. Кузнеця провела у дистанційному форматі міні лекцію «Запобігання та протидія корупції: сучасні аспекти» (доповідач – к.е.н., доц. Світлана Ачкасова) для педагогів та здобувачів середньої освіти 6 – 10 класів.

Учні намагалися сформулювати свої поняття і визначення, що таке корупція. Своє розуміння і ставлення до нагальної проблеми. Під час проведення лекції вчителі і учні сформулювали поради щодо запобігання корупції.

Важливим аспектом в напрямку боротьби проти корупції є вплив на рівень свідомості та навчання молоді, зокрема необхідно навчати школярів правильно виконувати не тільки свої обов’язки, але й заявляти про свої права.