МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПЕДАГОГІВ ДОШКІЛЬНИХ ГРУП

У форматі ZOOM конференції пройшло методичне об’єднання педагогів дошкільних груп, тема якого: «Дошкільна освіта у дистанційному форматі».
Розпочала конференцію керівник методичного об’єднання, вчитель-дефектолог, логопед Нежуріна О.А. У власній доповіді-презентації Олена Анатоліївна розповіла про особливості організації діяльності дошкільного закладу під час дистанційного навчання та поділилась досвідом по проведенню занять із дітьми дошкільного віку у дистанційному форматі. Естафету виступу перейняла вихователь Кулакова В.В, котра ознайомила педагогів з освітніми платформами та сервісами для організації дистанційного навчання дітей дошкільного віку в умовах воєнного стану. Під час практичної частини педагоги поділились своїми формами та родзинками у дистанційній роботі з особливими дітьми. Методичне об’єднання пройшло у невимушеній атмосфері плідної співпраці. Кожен учасник отримав натхнення щодо цікавих ідей, які можна використовувати у роботі із дітьми дошкільного віку у дистанційному форматі.