Онлайн-марафон “Мова єднає націю”

Юрченко Назар, учень 6-А класу нагороджений дипломом за участь в онлайн-марафоні “Мова єднає націю”, який був присвячений Міжнародному дню рідної мови. Метою марафону є єднання за допомогою рідного слова попри відстань. Керівник Наливайко Тетяна Петрівна.

Виставка “Подарунок мамі власними руками”

Разом з весною до нас прийшло прекрасне свято – Міжнародний день жінок. Цей день прийнято вважати днем жінок, але не дивлячись на це, чоловіки вітають своїх матерів, жінок, доньок, дарують подарунки та квіти, висловлюючи свою повагу та любов.
Діти творчі особистості, їм було дуже цікаво залучитися до приготування вітальних листівок до свята мам та бабусь. Тому педагоги дошкільної групи №2 організували онлайн фото-виставку листівок, де діти поділились своїми роботами. Усі листівки просто чудові. Виконані з фантазією та старанністю.
Ми дуже вдячні всім учасникам- дітям та батькам, за те що створили такі яскраві вітальні листівки та подарували нам всім стільки прекрасних емоцій!
Педагоги та діти групи вітають всіх з Міжнародним жіночим святом.