День матері

Мама – найперше слово, яке пестить слух до кінця життя, найніжніші й дбайливі руки, найдобріше і чуйне серце. Ми багато чим зобов’язані найдорожчим нашому серцю людям – мамам.

Святкування Дня матері – це чудова можливість висловити свою любов, безмежну вдячність та подяку за все, що роблять для нас наші мами. Від усіє душі бажаємо всім жінкам-матерям душевного спокою, успіху, супутнього всьому, прекрасного здоров’я, міцних стосунків у сім’ї, і щастя, що переливається через край!

Здобувачі освіти та педагоги нашого закладу підготували у цей святковий день відео-привітання.

Благодійний проект Flowers4school

Квіти перемоги: стартував другий етап Всеукраїнського соціального проєкту для
дітей з озеленення українських шкіл Flowers4school.

Нагадаємо, що на першому етапі наш заклад висадив на шкільній клумбі цибулини різних тюльпанів,крокусів,нарцисів та геоцинтів.

Зараз наша клумба стала квітучою, і чарує своєю красою всіх вчителів та дітей.

Запрошуємо всіх взяти участь у важливому і водночас красивому проэкті перетворення рідної школи КЗ” ХСШ N2″ ХОР на квітучий тюльпановий сад🌷🪻🌷
Долучайся до проєкту і тисни на посилання.

Розкажи про цей проєкт друзям!