1 червня – Міжнародний День захисту дітей

1 червня – Міжнародний День захисту дітей. Усі маленькі особистості мають свої страхи та проблеми, тому вони потребують нашої підтримки та захисту.

Нині перед Україною стоїть нове виклик у сфері захисту прав дітей через ескалацію насильства та воєнних дій на території нашої держави. Саме тому ми повинні подвоїти зусилля та об’єднатися для забезпечення безпеки та добробуту наших дітей.

Нехай це свято стане нагадуванням про нашу відповідальність перед майбутніми поколіннями, а кожен з нас зробить свій внесок у створення безпечного та дружнього середовища для наших дітей. Разом ми зможемо забезпечити їм світле та щасливе майбутнє.

До  Міжнародного дня захисту дітей для любих вихованців педагоги провели в онлайн-форматі різноманітні  цікаві та веселі заходи.

У цей особливий день, ми закликаємо всіх батьків, вчителів та учнів приєднатися до нашої місії забезпечення безпеки та захисту дітей. Розмовляйте з вашими дітьми про їх права, поширюйте свідомість про важливість безпеки та надайте їм підтримку та розуміння, які вони заслуговують.

Давайте разом працювати над створенням безпечного та щасливого оточення для наших дітей! Вітаємо вас з Міжнародним Днем захисту дітей!