Виставка осінніх букетів «Осінні дива»

img_20161027_114013З 01.11.2016 по 03.11.2016 року у дошкільному підрозділі навчального закладу проходила  виставка  осінніх букетів «Осінні дива». Уже стало традицією щоосені уважніше придивлятися до щедрот природи, створюючи осінні букети, композиції. Яскраве розмаїття кольорів цієї пори року надихнуло дітей, батьків, вихователів на створення чудових і різноманітних робіт, які були незвичайні, і кожна по-своєму вражала своєю фантазією, красою і винахідливістю. Виставка осінніх букетів та композицій не залишила нікого байдужим. Усі групи взяли активну участь у заході. Фантазія дітей та дорослих принесла свої плоди – подарувала велику радість для всієї шкільної родини та дала можливість ще раз насолодитися всією барвистістю красуні-осені!